fbpx

MECHANIK – OPRAVÁŘ STAVEBNÍCH STROJŮ

Náplň práce:

  • opravy a servis stavebních strojů.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru technického směru – min. výuční list
    (mechanik, automechanik, elektro, opravář zemědělských strojů apod.),
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • ochotu se učit – co neumíte, vysvětlíme/naučíme,
  • šikovné ruce,
  • samostatnost, výborná pracovní disciplína,
  • flexibilita.

Výhodou:

  • znalost elektro, hydrauliky, mechaniky,
  • svářečský průkaz,
  • praxe v oboru.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti,
  • pracovní prostředí v menším kolektivu,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění apod.),
  • stravenkový paušál,
  • ubytování pro mimopražské hrazené zaměstnavatelem,
  • 5 týdnů dovolené,
  • podporu osobního rozvoje a kvalifikace,
  • hodinová mzda 180–230 Kč + prémiové ohodnocení.

Místo práce: Praha 4–Libuš

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou
adresu: volf@zakladani.cz nebo tel. 724 744 833.

Máte zájem o jinou pracovní pozici, požádejte ve formuláři o zařazení do personální databáze naší společnosti.
V případě zpřístupnění požadované pozice Vás bude obratem informovat.

Jméno a přijmení: *Jméno a přijmení
Email: *email
Telefon: telefon
Vložení strukturovaného životopisu /pdf, doc, txt/ Podporuje fotmáty pdf, doc, txt
Přetáhněte soubory sem Procházet soubory

Máte zájem o jinou pracovní pozici, požádejte ve formuláři o zařazení do personální databáze naší společnosti. V případě zpřístupnění požadované pozice Vás budeme obratem informovat.

Zařazení do personální databáze Zakládání staveb, a. s.
Mám zájem o zařazení do personální databáze Zakládání staveb, a. s.
Vaše poznámky: text

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR)